Mini Wifi ( Wireless ) USB 300Mbps TV / PC / Lap..

Shitet nga: beka 14 Krr 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   7 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes mini Wireless WiFi Usb , e bukur e vogel dhe shum funksionale , nuk ka nevoj per drivera esht Plug and Play Mund te perdoret edhe per TV . Identik si ne Foto . kontakto me Viber ose Whatsap ne 049 868 543 ose permes email .
.............................................................................................................................................

Tags:
Wireless , Wifi , kompjuter , laptop , TV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim