Monitor Benq GW2265HM 22inch

Shitet nga: Veton 17 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes monitora te ri te markes se njohur Benq.

-Benq gw2265hm 22 inch me hdmi,dvi port - 140 euro

-Benq gl2460hm 24 inch me hdmi,dvi port - 180 euro

Monitorat jane te teknologjis Led, vijne me paketim dhe me garancion 1 vjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim