Monitor DELL 19" (per pjes)

Shitet nga: Avni 15 Qer 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Monitori Dell 19" arsyja pse e shes kaq lir se ne ekran i kan dal dy pika te zeza siq po shihen edhe ne foto.punon perfekt, dhe ka 4 Porte USB,ku mund ta lidhni kameren,mausin.apo qka dush qe ka me usb.

Per ma shum info lajmro ne nr:


044/545-045
049/545-045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim