Monitora te kompjuterav 25 ero copa

Shitet nga: avnia 17 Dhj 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Ferizaj
shes monitorat te ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregull dhe shtepiza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim