Motherboard + CPU i5 + 12GB DDR3+ CPU cooler 550eu

Shitet nga: Layne Staley 12 Jan 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
shiten komplet jo ndamas
1.Asus Z87 LGA 1150 4G ska nevoj as per kartele
2.CPU i5 4570 3.2ghzme turbo bosst 3.4GHZ
3.DDR 3 Kingstone hyper x 12GB 1600/1800mhz
4.Asus pc cooler Triton Costam made
kopler 550EUR
\
mi ble treg tash i ke 165 ddr3 12gb+cpu 280+pllaka 180+80 coole
VIBER 049 373348
komplet 705 kurseni 160 euro
GATI SI I KOPLETUM OSH QA VYN 1 POWER SUPPLY 10 EURO EDHE NI HHD SEND TJETER KA MUNDESAI ME JA KOPLETR EDHE UN ME PARE SHTES KARTELE NUK KA NEVOJ KA INTEGRUME dvi DHE hdmi KAM LUJT LOJ TE REJE ME TO PA PROBLEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim