Ndegjuese wireless deri 25 metra nga Amerika

Shitet nga: Ndegjuese Wireless 26 Qer 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Ndegjueset wireless te reja ne pakete, te ardhura nga amerika.
Jane shume kualitet, dhe kane dizajn shume te mire. Jane te mbeshtjellura nga lekura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim