PC Fujitsu ESPRIMO P5925 Quad Core Q6600 2.4GHz ..

Shitet nga: Endrit 13 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

319 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet shtepiza Fujitsu Esprimo P5925 ne gjendje perfekte me keto performanca:

Intel® Core™2 Quad Processor Q6600 (8M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz )

4GB RAM

250GB HDD

Grafike : Sapphire Radeon HD 6670 1GB DDR5 128 bit

Eshte ne gjendje perfekte dhe mund te luani lojra te ndryshme ne te si :

GTA IV
PES 2015
NBA 2K15
Need For Speed Most Wanted
Dota 2
Crysis 3
Far Cry 3 dhe 4
Battlefield 4
Medal of Honor Warfighter
Assassin's Creed IV Black Flag
Call of Duty: Ghosts dhe shume tjera !!

Si dhe te perdoret per design :
Corel Draw x7 , Adobe Photoshop CS6 , Autodesk, Autocad 2014 etj

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim