Pjesë dhe paisje për Kompjuterë

Shitet nga: brahimi 21 Gsh 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pjesë dhe paisje për Kompjuterë

Shiten

Nr. Kontaktues: 045-262-915
Adresa: Magjistrale Ferizaj-Prishine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim