Pjes per Kompjuter adapter per llaptop dhe llaptop

Shitet nga: Urim Krasniqi 24 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes pjes per kompjuter
1Llaptop Dell Latitude (hardisku si punon)
1 Procesor 2.53gHz
2 Ram Memorie ka 1 gb
2 Kartela grafike
2 Trafa ( fujitsi siemens)
1 Adapter per llaptop Dell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim