Pjes per kompjuter hp

Shitet nga: XXX 29 Gsh 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Ferizaj
shiten pllaka me gjith procesor pentium 4 2.8 ghz me 750mb ram dhe power suply per hp compaq per ma shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim