Pjes per kompjuter me shumic

Shitet nga: Monitoor 22 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kemi pjes te ndryshme per kompjuter siq jane.

RAM MEMORIE : DDR2 DHE DDR3 DUKE FILLU PREJ 256 , 512 ,1GB,2GB,4GB, si dhe per Laptop . Qmimet duke fillu Nga 5 euro ....

Grafik Karta te ndryshme duke fillu nga 128MB... 8 euro KARTELAT PER COP.

Kabllo te rrymes per Kompjutera , Monitora , kabell per Adaptera te llaptopav me 3 vrima dhe me 2.. 3 euro copa

Procesora 4 cop LGA 3.0 GHZ qmimi per cop 9 euro te TESTUAR

Kabllo te grafikes 2 lloje ORIGJINAL.! 4 euro copa ORIGJINALE

GRAFIK KART E VEQANT NGA TJERAT NVIDIA GEFORCE QMIMI 40 EURO FIX

Kartela te zerit 6 EURO COPA

kartela te internetit 4 euro copa e karteles me nje port kurse me 4 porta 9 euro

Monitor ACER ME 2 funksione MONITOR + TV 75 euro qmimi.

PC FUJISTU SIEMENS ME PERFORMANCA 3.99 ghz 2gb ramm 80 hdd , dwd writer 55 euro VIBER +49 15 786 133 649
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim