Pllak(motherboard)

Shitet nga: Ferizaj 29 Mar 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pllaka eahte ne gjendje te rregullt dhe eshte shum e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim