Printer Brother

Shitet nga: Printer 20 Gsh 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   250 EUR

Komuna: Ferizaj
Printeri eshte i firmes Brother dhe i ka keto funksione: Taq screen, Wirless, Scaner, Faxs, Printer dhe larjen e fotografive. Printeri eshte 110 volt por me printer vjen edhe adapteri qe e redukton rrymen prej 220 ne 110 volt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim