Printer per Tekstil

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DANEK 13 Maj 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kemi Printera te ri dhe te riparuar qe shtypin ne tekstil dhe ne gjdo send te rrafesht .

AnaJet SPRINT
AnaJet mPower 5
AnaJet mPower 10


AnaJet mPower 5 i perdorur eshte ne Kosove

Me Respekt
Street: Ulpiana, Henry Dynant C15, H5
Zip: 10000 ,City: Prishtina ,Country: Kosovo
Magic Jack: +1 864 252 7042, Mob: +37744286799
info@Danek-ks.com http://www.danek-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim