Printer

Shitet nga: Florim 19 Tet 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Printera, copy, skan, fax wifi te ardhur nga zvicrra shum pak te perdoru. Epson dhe Hp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim