RAM MEMORIE , PROCESORA ME SHUMIC....

Shitet nga: Monitoor 22 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kemi ram memorie me shumic te ardhuna nga Gjermania!

RAM MEMORIE KA DDR2 DHE DDR3 DUKE FILLU PREJ 256 , 512 , 1GB ,2GB DHE 4GB QMIMET E RAM MEMORIEV JAN SIPAS MARRVESHJES SEPSE NUK MUJ MI CEK PER SECILEN REN PASI QE KA SHUM DHE NUK JAN GJITHA TE NJEJTA .

PROCESORA KA PAK ATA QE JON JAN TE FUNKSIONUSHEM DHE 3.0 GHZ. QMIMET E PROCESORAV JAN 8 ERO COPA.

KARTELA GRAFIKE ASHT NE GJENDJE TE FUNKSIONUSHME DHE KUSHTON 35 EURO. NVIDIA GEFORCE


QMIME TE VOLITSHME ,,,, KEMI PJES PER KOMPJUTERA QFARE TE DONI VETEM SHKRUANI OSE THIRRNI Nviber ose whatsapp +4915786133649
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim