SanDisk 32GB USB 3.0 10x me i shpejt se 2.0

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Infinit Studio 08 Jan 10:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

27 EUR

Komuna: Ferizaj
Qipi eshte i ri dhe i paperdorur, eshte origjinal i importuar nga Gjermania,
SANDISK eshte nje nga lideret me te medhenje per qipa dhe memori karta ne bote
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim