Sherbime PC, WEB etj. Instalim, Formatizim, Diza..

Shitet nga: Robert Gjergji 14 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bëjmë Formatizimin dhe Instalimin e Softerëve të ndryshëm, si dhe instalimin e sistemeve operative...
Bëjm Zhvillimin e sajteve të ndryshme me: HTML5, CSS3, JavaScript, ASP, PHP, Laravel, Ajax, JQuery, WordPress, Drupal, Joomla, etj.
Bëjmë edhe Dizajnimin dhe Shtypin e të gjitha gjërave në Letër etj.

https://www.facebook.com/porositenden
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim