Shitet Kartela Grafike Urgjent

Shitet nga: Driton 10 Shk 02:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet kartela grafike MSI 2.0 Gb eshte e pa perdorur dhe shume e mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim