Shtepiz e kompjuterit

Shitet nga: Jetmir 26 Nën 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet shtepiz e kompjuterit Pentium 4 asht shum e ruajtur dhe punon shpejt. Performancat:
Pentium 4 Siemens
Windows7
1 GB Ram memorje
80 GB Hardiskin.
Shitet per arsye se e kom ble ni tjeter edhe spom vyn 2 jap garancion. Boj edhe ndrrime si p.sh me Tablet, Telefon, Radio per vetur e shum sene tjera. Qmimi 50 euro. Pres bleres serioz muni me kontaktu ne tel
045472669
Viber:+37745472669
Facebook: Jetmir Tifeku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim