Skaner profesional

Shitet nga: Skaneri 22 Qer 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Skaneri HP Scanjet 5590 eshte profesional, eshte i ardhur nga zvicrra. Punon shume mire.
Per me teper mund ta shihni dhe te binduni.
Çmimi 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim