TOSHIBA 750GB Hard Disk 2.5Inch

Shitet nga: Agim 25 Krr 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Ferizaj
Hard Disku eshte i ri, i paperdorur dhe i testuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim