Tastiera

Shitet nga: Durim 06 Pri 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten rreth 2700 copa tastiera kompjuteri ne gjendje shum tmir te ardhura nga gjermonia te gjitha shiten me shumic pakic sipas nevoje pothuajse te reja jan dhe ndrrohen me ndonje gje qe me konvenon me ndonje maqin telefon matorr skuter e ndonje gje tjeter sa problem ju mirpres qmimi ashte per cop 0.20 cent per cop ne shumic bajm marrveshje dhe per ndrrime sipas nevoje ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim