USB Video

Shitet nga: ferizaj 04 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Usb pajisje per kompjuter ose llaptop qe mundson hyrjen e video signalit analog(kamer,VHS,DV etj) ne PC. Pajisja vjen me CD e aty eshte driveri per winXP,win7,8,10. si dhe softveri per marjen dhe editimin e videos me numer serial.
Per me shum info lajmerohuni vetem me sms apo viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim