Ultrasonic pastrues nga Gjermania

Shitet nga: Ultrasonic pastrues 04 Pri 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Ultrasonic pastrues, eshte pajisje qe pastron Arin, arxhentin, dhe metale tjera, ore dore, cd, dvd, vcd, dhe artikuj te tjere mund te shihni ne foto.
Per 3 minuta i pastron dhe i ben te reja artikujt qe i futni mbrenda. Vjen me ujin e vet origjinal 1 liter i cili mund te perdorni per nje kohe te gjate, pasi qe konsumon nje sasi te vogel gjate perdorimit.
Eshte i ri ne paketim. Çmimi shume i volitshem, 50 euro komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim