Wi fi router i

Shitet nga: Router wi fi 11 Jan 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Wi fi router Wireless Internet , i blere ne Shtator 2015 , ne gjendje perfekte pune , e shes per arsye se kam marr pako nji vjeqare ipko dhe ma kan dhan routerin , qmimi i volitshem , urgjent , 12 euro , per informata mund te kontaktoni ne 044114751 , si dhe ne Viber ne 0037744114751 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim