Wireless TP-LINK dhe Antena Rrjeti

Shitet nga: Sokol 27 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Ferizaj
Wireless TP-LINK me 2(antena) vetem me 28.90euro

Wireless USB Adapter vetem me 12.00euro

Directional Antena vetem me 13.00euro

Shiten prej DIELLI-NET rr.Enver Topalli (afer KEKU-t).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim