Xerox DocuColor DC-242 dhe DC-252 (Printera) qmi..

Shitet nga: Alban 28 Nën 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Xerox DocuColor DC-240 DC-242 DC-250 DC-252 DC-260 (Printera)
Shiten 19 Printer Xerox DocuColor Printera te perdorur ne gjendje te rregullt te testuar 100% Funksional Printeret jan te ardhur nga Zvicrra ...
Gjithashtu shesim edhe material Hargjues si Toner, Drum, Furr, Corotron, waste containers
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim