Zmadhues per kerr dhe pjes per llaptop

Shitet nga: hp 21 Gsh 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes zmadhuesin per kerr 1000 wat -- 30 euro

Kto pjes per laptop
Ram 2 giga ddr2
Processor amd turion 2.2 dual core
I jap me qmim tlir


VIBER +37745549660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim