monitor dhe tavoline per kompjuter

Shitet nga: lizi 02 Mar 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
shes monitorin dell dhe tavolinen per kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim