Apple EarPods Origjinal U SHITEN FLM

Shitet nga: Besi Th 06 Sht 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes ndegjuse (kufje) EarPods nga Apple (Origjinale nga paketa e iPhone 5S dhe 6) qe bejne per te gjithe paisjet mobile.


SHKRUANI SMS NE 049780023 APO VIBER +38649780023 NESE NUK PERGJIGJEM THIRRJEVE SEPSE MUND TE JEM NE PUNE.

Bejne me:
iPod
iPhone
iPad
Mac
Apple produktet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim