Hekum ICLOUD Per Iphone3G,3Gs,4,4s,5,5c(ShpejtLir)

Shitet nga: IPHONE ICLOUD 24 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
•Hekum ICLOUD Per Iphone3G,3Gs,4,4s,5,5c(Shpejt-Lir)

•Nese keni naj iphone te lartepermendura te bllokuara me icloud ne bejm fshirjen e tyre dhe ju mundesojm qasje te plot ne iphone tuaj me qmime te lira dhe shume shpejte. Kur themi fshirjen nenkuptojm me qfardo lloji IOS-i qe ka iphone.
•Qmimorja:

Iphone 3G: 10€ /KOHA 1 DIT
Iphone 3GS 15€/KOHA 1 DIT
Iphone 4 20€/KOHA 1 DIT
Iphone 4s 35€/KOHA 1 DIT
Iphone 5 50€/KOHA 1 DIT
Iphone 5c 65€/KOHA 1 DIT

Disa Lloje te Ipoud/Itouch
Ipod touch: IOS 1,2,3 /15€ / KOHA 1 DIT
Ipod touch 2G: IOS 2,3,4 /15€ / KOHA 1 DIT
Ipod touch 3G: IOS 3,4,5 /15€ / KOHA 1 DIT
Ipod touch 4G: IOS 4,5,6 /15€ / KOHA 1 DIT
`
Ipad: IOS 3,4,5 / 20€/ KOHA 1 DIT
ipad 2: IOS 4,5,6,7,8 /25€/ KOHA 1 DIT

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
OFFERT 3+1: 4 iphone me icloud 1 Falas.
OFFERT: Nese smund te paguani qmimin 1 iphone qfare tdush ma jep me icloud 3 ti heki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
KONTAKT:
Per kontakt lajmrohuni ne keto nr te telefonit, PRANOJM MARRVESHJE.
+37744376959 Viber - (Kryesor)
+38649711403 Viber
+37745517823 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim