Mbushes solar per Iphon,samsung

Shitet nga: Alban 28 Maj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Ferizaj
Mbushes solar po ashtu edhe mundni me mbush ne pc dhe ta shfrytzoni si mbushes nese nuk keni drit, per telfona si :Iphon, Samsung, Nokio etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim