NUMRAT VALA DHE IPKO TE NJEJT

Shitet nga: Fatlum 26 Mar 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes numrat e njejt te kompanis Vala900 dhe IPKO
Numrat jan

044-227-059
049-227-059

Jan ne sherbim per ndonje kompani apo biznes.
pres bleres serioz
qmimi i diskutueshem

mund te kontaktoni edhe ne te njejtin numr ne viber

+377-44-227-059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim