Ndegjuese per iphone te reja orgjinal

Shitet nga: Pronar privat 09 Tet 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
12345kemi origjinal dhe jo origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim