Pajisje per iPhone 4s e me poshte

Shitet nga: Faruk 25 Dhj 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet pajisja per iPhone 4s dhe me poshte e cila e ban te mundur qe krejt muzikat prej iPhone te ndegjohen ne radion e vetures pa pase nevoje per kabell. Pajisja eahte shume e vogel dhe gjithashtu mund ta mbushni iPhonin ne te njejten kohe sa jeni tu ndegju muzike. Per me shume shikoni fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim