Powerful Docking Speaker per iPhone, iPad dhe iPod

Shitet nga: UBX 04 Gsh 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet pajisja e cila ju mundeson ne te njejten kohe te mbushni iPhonin, iPadin dhe iPodin te ndegjoni muzike me kualitet shume te larte te zerit si dhe gjithashtu te percjellni videot nga iPhoni ne TV. Pajisja ka gjithashtu edhe teledirigjues.

Pajisje ju pershtatet vetem iPhone 4s e me poshte, jo per iPhone 5 e lart. Per me shume shihni fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim