Radiolidhje e gjendje te rregullt

Shitet nga: mustaf shehu 28 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
shehu radiolidhje ne gjendje te rregullt nga zvicrra shum pak te perdorura me 3 kilometra por nese zgatet antena dhe ma shum bunojn me bateri 9v me firm roadstar kushtojn 10 ero per me shum kontakto ne nr e telefonit 044414399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim