bateri per ipohn 6

Shitet nga: adhurim muslija 16 Jan 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
bateri per ipohn 6 dhe 6s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim