mbushes me wireless per samsung s5

Shitet nga: wireless 16 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Mbushes me wireless per samsung galaxy s5
Nuk ka nevoj per kabell vetem e leshon mbi mbushesin dhe telefoni mbushet

Per me shume kontakto
044 604 387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim