ibejm shtepizat me wifi nuk ju nevoitet kablla

Shitet nga: EMI 07 Sht 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
ibejm shtepizat me wifi si llaptopi ma sjuvyn kablla vet me wailes dhe mund te lidheni sikur ne llaptop kushe eshte intersum me kontaktoni ne viber +38649886467 qmi per nje shtepiz me be me wifi 20 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim