Rregulloj error 53 iphone 6 dhe 6+

Shitet nga: error 53 21 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
rregulloj problemin error 53 qe krijohet nga finger print skaneri i iphones qe ne format ngec dhe nuk funksionon iphoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim