Sony xperia d2005

Shitet nga: Hajdin 18 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes telefonim celular sony xperia pa asnje lloj defekti veq se kam deshire ta shes .telefoni edhe i. Zhbllokuar pa kod dhe ka 4 gb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim