Zhbllokojm & Fshijm Icloudin per IPHONE 4 Factory

Shitet nga: IPHONE SERVICES 09 Pri 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
•Zhbllokojm & Fshijm ICLOUD-in vetem per iPHONE 4

•Nese keni naj iPHONE 4 te bllokuar me icloud ne bejm fshirjen e tyre dhe ju mundesojm qasje te plot ne iphone tuaj me qmim te lir dhe shume shpejte. Pra Iphone juaj do te jete i aktivizuar komplet (Factory Activated - sic shihet ne foto). Do te jet funksional pa asnje problem dhe mund ti vendosni icloud te ri pasi qe i vjetri fshihet, poashtu iphone lidhet me itunes dhe mund te kryhen te gjitha funksionet ne te pasi qe eshte Factory Activated.

•Çmimi:
ZBRITJE 75% - OFERT E LIMITUME!
Iphone 4 (8̶0̶€) -20€

LOKACIONI: FERIZAJ

KONTAKT:
Per kontakt lajmrohuni ne ket nr te telefonit.
+37744376959 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim