samsung galaxy s3

Shitet nga: xxx 03 Shk 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
shes tel samsung galaxy s3 punon mir vetem me ka ren ne tok dhe ekrani i'u eshte prishur porveq ekranit gjithkqa esht ne rregull gjamin nuk e ka te krisur dhe funksionon mir ne qoft se i ndrrohet ekrani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim