Aparat Profesional Fujifilm sl240 (ndrrim)

Shitet nga: Nike 04 Dhj 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Eshte ne gjendje te rregullt ,posedon mbushsin e bateris dhe qanten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim