Aparat

Shitet nga: Shkelqim 10 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparat ne gjendje te mir urgjent Ben dhe inxhizim dhe usb ka vetem I mungon mbushesi elektrik I aparatit (adapteri )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim