Blic Canon Speedlite 430ex ii

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Infinit Studio 10 Sht 11:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Blicin për Canon Speedlite 430ex ii ne gjendje shum te mire dhe pa asnje grith, shum pak i perdorur.
posedon qanten e vet
__________________

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim