CANON 7D

Shitet nga: betim 07 Pri 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Canon 7d i perdorur 1vjet e gjyse ne studio kryesisht , ne gjendje shum te mire

Qmimi i arsyshem dhe i pa ndryshueshem 550euro


tel : 044 518 338
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim