Canon 550D me 2 Lensa

Shitet nga: Canon 03 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Canon 550D me objektiv 18-55mm
Se bashku me aparat vie mbushsi,kabllot per bartjen e fotove ne kompjuter, dhe 8GB SD Card + Qanta Canon
Aparati eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shume mire.Aparati eshte i bler ne Zvicerr.
Un jam perdoruesi i par i ketij aparati,nuk eshte i perdorur shume sepse kam edhe nje tjeter aparat qe perdori.
Ka ingjizim Full HD 1080p,ka 18.0 mega pixel

Plus Objektic Tamron 28-200mm se bashku 500 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim